(+372) 519 76 262

info@evkis.ee

DWA reeglistik. Juhend DWA-M 215-1

DWA reeglistik. Juhend DWA-M 215-1

Soovitused reoveepuhasti planeerimiseks, ehituseks, ehituse juhtimiseks ja rekonstrueerimiseks. Osa 1 Variantide võrdluse planeerimine

37.00 

Juhend DWA-M 215-1 Soovitused reoveepuhasti planeerimiseks, ehituseks, ehituse juhtimiseks ja rekonstrueerimiseks. Osa 1 Variantide võrdluse planeerimine sisaldab olmereoveepuhastite ehitamise, ümberehitamise ja laiendamisega seotud inseneri- ja projekteerimisteenuste lähenemisviisi ja ulatust. Esitatud on reoveepuhastite ehitamisel ja ümberehitamisel kaasatud ja arvesse võetavate erialade sõltuvused ja kompleksne koostoime. Juhend sisaldab ka interdistsiplinaarseid (ehitus-, mehaanika-,elektri- ja ohutustehnika) soovitusi ja teavet erinevate teemavaldkondade kohta. Soovitused kehtivad põhimõtteliselt kõikide reoveepuhastite kohta. Tööstuslike reoveepuhastite projekteerimisel ja ehitamisel võib olla vaja võtta arvesse erinõudeid.

Juhend DWA-M 215-1 on tõlgitud saksa keelest. Juhendi tõlke koostamise ettepaneku on teinud, tõlkimist on korraldanud ning rahastanudEesti Veevarustuse ja Kanalisatsiooni Inseneride Selts (EVKIS) kooskõlas German Association for Water, Wastewater and Waste ja EVKIS poolt sõlmitud DWA tõlkimiseks avaldamis- ja kasutuslepinguga. EVKIS-el on õigus tõlget müüa ja levitada Eestis elektroonilises vormis koos DRM kaitsega, keelatud on anda tõlke õigusi edasi kolmandatele isikutele. Kõik DWA väljaanded ja nende väljavõtted on autoriõiguse tähenduses kaitstud teosed.

0
    0
    Sinu ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiTagasi poodi