(+372) 519 76 262

info@evkis.ee

Müügitingimused

Veebipoe evkis.ee/pood (edaspidi Veebipood) omanik on Eesti Veevarustuse ja Kanalisatsiooni Inseneride Selts MTÜ (EVKIS) (registrikood 80277595), Asukohaga Ahtri tn 6A, A-korpus III korrus, Tallinn 10151.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo 

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. 

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Kõik hinnad on kuvatud eurodes.

Kuna meie Veebipoes on ainult allalaetavad tooted, siis ei lisandu tasu kohaletoimetamise eest. Samuti puudub toodetel käibemaks. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Iga ostetud toode on mõeldud ainult ühele kliendile kasutamiseks ja pole lubatud edasi anda tasuta kellegi teise kasutusse.

Kõik tooted on intellektuaalse autoriõigusega ja ei tohi ilma autori loata paljundada ega kasutada teistes materjalides või töödes. 

Tellimuse vormistamine  

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita  nõutud andmeväljad. Seejärel kuvatakse  ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi või muu makselahenduse abil. 

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Ostetud tootega seotud infost teavitatakse klienti e-kirja teel. 

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik omandada seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha üldjuhul 1-2 tööpäeva jooksul. Sõltuvalt makseviisist võib laekumine aega võtta kuni 7 tööpäeva

Toote kättesaamine 

Pärast tasumisele kuuluva summa laekumist Veebipoe arvelduskontole jõuab ostjani hiljemalt 5 tööpäeva jooksul e-kirjaga info, milles on alla laetava isikustatud digitaalse toote link.

Taganemisõiguse võimalus on allalaetavate toodete puhul keeruline ja selletõttu see meie Veebipoes tavapäraselt puudub. Võlaõigusseaduse § 53 lg-s 4 loetletud tingimuste järgi https://www.riigiteataja.ee/akt/13160258 puudub allalaetavatel toodetel taganemisõigus nende olemusliku vormi tõttu.

Tagame kõik vajaliku info eelnevalt toote kirjelduses (k.a. toote sisukord), et klient saaks teha juba eelnevalt põhjendatud valiku.

Kuna allalaetava toote puhul pole võimalik toodet tagastada, siis tootega seotud vigade või probleemide puhul lahendatakse need koostöös kliendiga.

Erandjuhul pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul, kui mingil erilisel põhjusel ilmnevad parandamatud vead tootes.

Selleks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus vabas vormis ning saata see e-posti aadressile hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Pretensiooni esitamise õigus 

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest,  mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel. 

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e kirja aadressile info@evkis.ee või helistada telefonil: +372 5197 6262. 

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist tarbija tegevuse või tegevusetuse tõttu (vale kasutusviis, õnnetusjuhtum vms) või kui tegemist on asja tavapärasest erineva kasutamisega. 

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või  asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud. 

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Isikuandmete töötlemine 

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefon, e-posti aadress) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood ei jaga isikuandmeid ühelegi Veebipoe toimimisega seotud koospartnerile ilma vastava loata ja teavituseta klientidelt. 

Vaidluste lahendamine  

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@evkis.ee või helistada telefonil: +372 5197 6262.  

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik  pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.  

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

0
    0
    Sinu ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiTagasi poodi