(+372) 519 76 262

info@evkis.ee

Viimased uudised

Viimased uudised
Avaleht/Uudised

Lubja tn 4 uue kohtumaja objekti külastus. 26.03.2018

Ka sel aastal korraldab EVKIS huvitavaid objekti külastusi ja juba 26.03.2018 on võimalik tutvuda uue kohtumaja ehitusobjektiga.

Tutvume maa-aluse parkla ja hoone teiste insenertehniliste lahendustega ning teema hoones ringkäigu.

Palume kõigil kaasa võtta oma kiiver, helkurvest ja turvajalatsid (tegemist on töös oleva ehitusobjektiga).

Maksimaalne osalejate arv on 25 inimest.

Objekti külastus on tasuta ja osalejatele jagatakse täiendõppe punktidega tunnistused.

 

 

Uuest kohtumajast:

Riigi Kinnisvara ASi (RKAS) ja konsortsiumi AS Ehitusfirma Rand ja Tuulberg ning OÜ Astlanda Ehitus esindajad allkirjastasid 2016. aasta novembris 29,9 miljoni euro suuruse mahuga ehituslepingu, mille alusel rajatakse Tallinnas Lubja tänavale kaasaegne kohtumaja, kuhu kolib praegu kolmes hoones asuv Harju Maakohus, Põhja Ringkonnaprokuratuur ning Registrite ja Infosüsteemide Keskus. Kohtumaja valmib 2018. aasta suveks

Energiatõhusa hoone põhilisteks materjalideks on valkjashalli titaanoksiidiga töödeldud kolmekihilised soojustatud raudbetoonist fassaadipaneelid ning naturaalse anodeeringuga alumiiniumprofiilidest aknad ning klaasfassaadisüsteem. Passiivse meetodina on hoone jahutusvajaduse vähendamiseks hoonesse projekteeritud päikesekaitsega klaaspaketid.

Hoonesse on projekteeritud LED valgustus, mille erivõimsus on vähemalt 25% väiksem kui tüüpsetes kasutusprofiilides toodud valgustuse erivõimsus. Ventilatsioonisüsteem varustatakse heitõhu soojustagastusega, mis võimaldab täiendavat energiakulude kokkuhoidu.

Hoone suletud netopindala on üle 25 000 ruutmeetri.

 REGISTREERI

 

0
    0
    Sinu ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiTagasi poodi