(+372) 519 76 262

info@evkis.ee

Viimased uudised

Viimased uudised
Avaleht/Uudised

EVKIS 10 ja tunnustuste jagamine

8. novembril toimus Eesti Veevarustuse ja Kanalisatsiooni Inseneride Seltsi (EVKIS) 10. tegutsemisaasta tähistamine TalTechi tundengimajas. Juubeliüritusel tunnustati viimase kümnendi silmapaistvamaid veevarustuse ja kanalisatsiooni eriala insenere.

Tunnustuse pikaaegse ja pühendumusega tehtud töö eest veevarustuse ja kanalisatsiooni valdkonnas pälvis Tallinna Tehnikaülikooli õppejõud Valdu Suurkask. Valdu on Tallinna Tehnikaülikooliga seotud olnud alates 1966. aastast, mil ta asus õppima aspirantuuris, kandidaadiväitekirja kaitses 1970. Ta on osalenud aktiivselt rahvusstandardite koostamises ning tegeleb erialalse kirjanduse tõlkimisega. Lisaks sellele on Valdu rahvusvaheliselt tunnustatud korvpallikohtunik.

Valdu Suurkask

Valdu Suurkask

Kümnendi innovaatiliseimaks ideeks tunnistati tarkvaraprogramm VK-Torustikud, mis on leidnud heakskiitu ja laialdast kasutamist veevarustuse ja kanalisatsiooni välisvõrkude projekteerijate poolt. Tunnustuse pälvis programmi loojana Oliver Möldre.

Oliver Möldre

Oliver Möldre

Veevarustuse ja kanalisatsiooni eriala omanikujärelevalveinseneri tunnustuse pälvis Harri Terase firmast Infragate Eesti. Harri on pikaajaliselt tegelenud veevarustuse ja kanalisatsiooni võrkude arendusprojektide kureerimise ja järelevalvega ning esinenud erialaste ettekannetega koolitustel ja seminaridel.

Harri Terase

Harri Terase

Veevarustuse ja kanalisatsiooni eriala ehitajana tunnustati Linnar Tillmanni firmast Terrat. Linnartil on pikaajaline kogemus veevarustuse ja kanalisatsioonivõrkude ehitamisel ja uuendamisel keskkonnasõbralikel meetoditel. Ta on oodatud esineja koolitustel ning tema tegemised on ulatunud Eestist kaugemalegi – Soome, Lätisse ja Venemaale.

Linnar Tillmann

Linnar Tillmann

Veevarustuse ja kanalisatsiooni eriala projekteerija tunnustuse pälvis Anne Altpere Nivoo Projektist. Anne on suurte erialaste teadmiste ja kogemustega ning alati põhjalik veevarustuse ja kanalisatsiooni insener-projekteerija.

Anne Altpere

Anne Altpere

Tunnustuse pälvinud spetsialistidele anti üle Eesti Veevarustuse ja Kanalisatsiooni Inseneride Seltsi meenemedal, mille kujundas ja valmistas Roman Tavast OÜ. Medal on valmistatud seltsi tunnustusmedalina ja selle kasutamine tulevikus kujuneb meeldivaks traditsiooniks.

Medal

Medal

 

Fotod: Mari-Ann Erm

 

0
    0
    Sinu ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiTagasi poodi