(+372) 519 76 262

info@evkis.ee

Kestlikud linna (sademe)veesüsteemid muutuvas kliimas 15.02.2023

15/02/2023    
09:00 - 11:30

 

 

 

 

 

Anname teada, et 15.02.2023 9:00-11:30 korraldame EVKIS-e ja Tallinna Tehnikaülikooli koostöös  EVKIS-e liikmetele ja teistele huvilistele koolituse teemal “Kestlikud linna (sademe)veesüsteemid muutuvas kliimas”.

Koolituse käigus antakse ülevaade veesektori väljakutsetest ja võimalustest muutuvas kliimas ja keskkonnas. Digitaalsete lahenduste laialdasem kasutuselevõtt on muutmas veesüsteeme füüsilistest küberfüüsilisteks süsteemideks. See on ühelt poolt suurendanud andmepõhiste otsustustööriistade, süsteemide mudelpõhiste juhtimisalgoritmide jm. kasutuselevõttu, kuid teisalt loonud täiendavaid väljakutseid uute tööriistade ja tehniliste lahenduste projekteerimisel ja rakendamisel.

Koolituse sisu baseerub suuresti viimase 5 aasta jooksul Tallinna Tehnikaülikooli linna veesüsteemide uurimisgrupi poolt läbiviidud rahvusvaheliste projektide tulemustel. Selle käigus on piloteeritud erinevaid nutikaid ja kestlike (sademe)vee lahendusi Eesti, Läti, Soome, Rootsi ja Taani linnades.

Lektorid: Nils Kändler ja Ivar Annus

Koolitus on EVKIS liikmetele tasuta ja teistele 50 eurot.

Koolitus toimub Zoomi vahendusel.

Registreerimine lõppeb 13.02 õhtul ning siis saavad kõik osalejad e-mailile Zoomi lingi, mille kaudu koolitusega ühineda.

Koolitusele registreerimiseks palun logida ennast enne EVKIS-e kodulehel sisse valides ülalt menüüst LIIKMED – LOGI SISSE ning korrigeerige oma e-mail, et Zoomi koolituse link jõuaks õige adressaadini. Sisse loggides saate regsitreeruda koolitusele ka EVKIS liikmena.

Registreerumine

Koolitusele registreerimine on suletud.

0
    0
    Sinu ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiTagasi poodi